Harmonogramy odbioru - Kategoria: H-test

Wpisz swoją ulicę
Wybierz z listy

Pobierz -> harmonogram dla rejonu 10 (drugie półrocze 2021 roku)

Rejon 10 obejmuje następujące ulice:

  • Astrowa
  • Azaliowa
  • Chopina F.
  • Gołębia
  • Irysowa
  • Jaśminowa
  • Kilińskiego (od Łaskiej do Łódzkiej)
  • Konwaliowa
  • Kręta
  • Kwiatowa
  • Lawendowa
  • Liliowa
  • Miła
  • Obrońców Westerplatte
  • Osmolińska
  • Piekarska
  • Różana
  • Spacerowa (od Łaskiej do Łódzkiej)
  • Spokojna
  • Srebrna
  • Szkolna
  • Tulipanowa
  • Ukośna
  • Urocza
  • Wierzbowa
  • Zielona (od Dąbrowskiego do Osmolińskiej)
  • Zielona (od Osmolińskiej do Spacerowej)

Pobierz -> hamonogram dla rejonu 9 (drugie półrocze 2021 roku)

Rejon 9 obejmuje następujące ulice:

  • Agrestowa
  • Bałtycka
  • Drwęcka
  • Fabryczna
  • Getta Żydowskiego (od Łódzkiej do granic Miasta)
  • Getta Żydowskiego (od Pl. Wolności do Łódzkiej)
  • Juliusza
  • Klonowa
  • Królewska
  • Krucza
  • Malinowa
  • Mostowa
  • Narwiańska
  • Nerska
  • Notecka
  • Odrzańska
  • Ogrodowa
  • Opiesińska
  • Orzycka
  • Pilicka
  • Poznańska
  • Północna
  • Przejazd
  • Sielska
  • Stawowa
  • Tymienicka
  • Warcka
  • Wąska
  • Wileńska
  • Wiślana
  • Zachodnia
  • Żeglińska
  • Żeromskiego S.

 

Pobierz -> harmonogram dla rejonu 8 (drugie półrocze 2021 roku)

Rejon 8 obejmuje następujące ulice:

  • Czeska
  • Dybowskiego T.J.
  • Jagiełły W.
  • Jasna
  • Kaczeńcowa
  • Kobusiewicza T.
  • Kolbego M.M.
  • Komisji Edukacji Narodowej
  • Konopnickiej M.
  • Kościelna
  • Kościuszki T.
  • Krótka
  • Krzywa
  • Lniana
  • Łaska (od Łódzkiej do Osmolińskiej)
  • Łaska (od Pl. Wolności do Osmolińskiej)
  • Mickiewicza A.
  • Młynarska
  • Narutowicza G.
  • Pasaż Powstańców Śląskich
  • Piaskowa
  • Piwna
  • Prusa B.
  • Plac Wolności
  • Reja M.
  • Sieradzka (od Pl. Wolności do Ronda)
  • Sieradzka (od Ronda w kier. Sieradza)
  • Sikorskiego Wł.
  • Szaniawskiego J.
  • Targowa
  • Tkacka
  • Wiejska
  • Złotnickiego S.

 

 

Rejon 7 obejmuje następujące ulice:

  • Dąbrowskiego J.
  • Dworcowa
  • Kmicica A.
  • Plac Żelazny
  • Pomorska
  • Przytorze
  • Rycerska
  • Skłodowskiej-Curie M.
  • Słowackiego J.
  • Słowiańska
  • Szadkowska
  • Torowa
  • Wodna
  • Wolska
  • Wołodyjowskiego M.
  • Zagłoby O.
  • Zakopiańska

 

Pobierz -> harmonogram dla rejonu 7 (drugie półrocze 2021 roku)

Rejon 6 obejmuje następujące ulice:

  • Czarnieckiego S.
  • Długa
  • Dziewiarska
  • Henrykowska
  • Hetmańska
  • Jabłeczna
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kazimierza
  • Kanałowa
  • Kilińskiego (od Łódzkiej do Szadkowskiej)
  • Kryształowa
  • Lipowa
  • Łódzka 108
  • Moniuszki St.
  • Murarska
  • Podbipięty L.
  • Przemysłowa
  • Skrzetuskiego J.
  • Słoneczna
  • Spacerowa (od Szadkowskiej do Łódzkiej)
  • Struga Andrzeja
  • Wiśniowa
  • Wolna
  • Wychodnia
  • Zakątna
  • Zielonogórska
  • Żółkiewskiego St.
  • Żytnia

 

Pobierz -> harmonogram dla rejonu 6 (drugie półrocze 2021 roku)

Rejon 5 obejmuje następujące ulice:

  • Baczyńskiego K.K.
  • Bogusławskiego W.
  • Braterska
  • Dobra
  • Iwaszkiewicza J.
  • Jaracza S.
  • Jedności
  • Ludowa
  • Malczewskiego J.
  • Modrzejewskiej H.
  • Nadziei
  • Nowy Świat
  • Obywatelska
  • Pokoju
  • Porębska
  • Prosta
  • Przyjaźni
  • Radosna
  • Robotnicza
  • Sejmowa
  • Serdeczna
  • Solskiego
  • Społeczna
  • Staffa L.
  • Szymanowskiego K.
  • Śnieżna
  • Topolowa
  • Tuwima J.
  • Wilcza
  • Witkiewicza St.J.
  • Zamenhofa L.
  • Zgody
  • Złota

Pobierz -> harmonogram dla rejonu 5 (drugie półrocze 2021 roku)

Rejon 4 obejmuje następujące ulice:

  • Boczna,
  • Chełmońskiego J.,
  • Daleka,
  • Dolna,
  • Gierymskiego A.,
  • Grzybowa,
  • Kacza,
  • Kossaka J.,
  • Orzeszkowej E.,
  • Paderewskiego I.J.,
  • Paprocka,
  • Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej M.,
  • Polna,
  • Południowa,
  • Popiełuszki J.,
  • Poświatowskiej H.,
  • Reymonta Wł.,
  • Sienkiewicza H.,
  • Sokola,
  • Sosnowa,
  • Tischnera J.,
  • Twardowskiego J.,
  • Wczasowa,
  • Widawska,
  • Wieniawskiego H.,
  • Wrzosowa,
  • Wyszyńskiego S.,
  • Zduńska.

Pobierz -> harmonogram dla rejonu 4 (drugie półrocze 2021 roku).

Rejon 2 obejmuje następujące ulice:

  • Akacjowa
  • Bema J.
  • Bukowa
  • Cisowa
  • Dębowa
  • Długosza
  • Iglasta
  • Jagodowa
  • Jałowcowa
  • Jarzębinowa
  • Jaworowa
  • Jesionowa
  • Jodłowa
  • Kasztanowa
  • Kłosowa
  • Kołłątaja H.
  • Kopernika M.
  • Krańcowa
  • Leszczynowa
  • Łanowa
  • Łaska (od Bema/Łódzka w kier. Łasku)
  • Modrzewiowa
  • Miłorzębowa
  • Niemcewicza
  • Nowomiejska
  • Poprzeczna
  • Poziomkowa
  • Rolna
  • Sadowa
  • Siewna
  • Skargi Piotra
  • Staszica S.
  • Stwosza Wita
  • Wiązowa
  • Wiosenna
  • Zbożowa

Pobierz -> harmonogram dla rejonu 2 (drugie półrocze 2021 roku)

Skip to content