Logotyp

Harmonogramy w formacie PDF

WAŻNE! Pobierz plik i stosuj się do ZASAD SEGREGACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH. Więcej informacji o segregacji znajdziesz na stronie: https://mpgk.zdunskawola.pl/segregacja/


Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej podzieliło miasto na szesnaście rejonów.

Dla każdego przygotowało indywidualny harmonogram, w którym określiło dni odbioru szkła, papieru, plastiku i metalu, odpadów bio i odpadów zmieszanych.

 

ZABUDOWA JEDNORODZINNA:

Pamiętaj! Pojemniki oraz worki powinny być wystawione przed posesję (w danym dniu wywozowym) do godziny 6:00 rano. Wywóz odbywa się w godzinach 6:00 – 22:00.

REJON 1 (zabudowa jednorodzinna)
Pobierz: REJON 1 – harmonogram na 2023 rok
Wykaz ulic: 1 Maja, Długosza J., Fredry A., Gałczyńskiego K.I., Grunwaldzka, Kałużewskiego K., Karsznicka, Kochanowskiego J., Kolejowa, Kombatantów, Kopernika M., Krańcowa, Leśmiana B., Maratońska, Marzenińska, Narciarska, Norwida C.K., Okrzei S., Olimpijska, Partyzantów, Piłkarska, Plac Zwcięstwa, Pola W., Poprzeczna, Saneczkowa, Sportowa, Spółdzielcza, Stwosza W., Sucharskiego H., Sylii J., Tenisowa, Traugutta R., Turystyczna, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego St.
REJON 2 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: REJON 2 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Akacjowa, Bema J., Bukowa, Cisowa, Dębowa, Iglasta, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kłosowa, Kołłątaja H., Leszczynowa, Łanowa, Łaska (Bema/Łódzka w kier. Łasku); Modrzewiowa, Niemcewicza J.U., Nowomiejska, Poziomkowa, Rolna, Sadowa, Siewna, Skargi P., Staszica S., Wiązowa, Wiosenna, Zbożowa.
REJON 3 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: REJON 3 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Brzozowa, Dojazd, Główna, Graniczna, Klasztorna, Łąkowa, Orla, Podmiejska, Strzelecka, Szpakowa, Torfowa, Wiklinowa, Wschodnia, Wspólna, Żurawia.
REJON 4 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: REJON 4 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Boczna, Chełmońskiego J., Daleka, Dolna, Gierymskiego A., Grochowiaka S., Grzybowa, Kacza 169, 137, 145, Kossaka J., Orzeszkowej E., Paderewskiego I.J., Paprocka, Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej M., Polna, Południowa, Popiełuszki J., Poświatowskiej H., Reymonta Wł., Sienkiewicza H., Sokola, Sosnowa, Tischnera J., Twardowskiego J., Wczasowa, Widawska, Wieniawskiego H., Wrzosowa, Wyszyńskiego S., Zduńska.
REJON 5 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: REJON 5 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Baczyńskiego K.K., Bogusławskiego W.,Braterska, Dobra, Iwaszkiewicza J., Jaracza S., Jedności, Ludowa, Malczewskiego J., Modrzejewskiej H., Nadziei, Nowy Świat, Obywatelska, Pokoju, Porębska, Prosta, Przyjaźni, Radosna, Robotnicza, Sejmowa, Serdeczna, Solskiego L., Społeczna, Staffa L., Szymanowskiego K., Śnieżna, Topolowa, Tuwima J., Wilcza, Witkiewicza St. J., Zamenhofa L., Zgody, Złota.
REJON 6 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: REJON 6 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Czarnieckiego S., Długa, Dziewiarska, Henrykowska, Jabłeczna, Jana III Sobieskiego, Jana Kazimierza, Kanałowa, Kilińskiego J. (od Łódzkiej do Szadkowskiej), Kryształowa, Lipowa, Moniuszki St., Murarska, Podbipięty L., Przemysłowa, Skrzetuskiego J., Słoneczna, Spacerowa (od Szadkowskiej do Łódzkiej), Struga A., Wiśniowa, Wolna, Wychodnia, Zakątna, Zielonogórska, Żółkiewskiego S., Żytnia.
REJON 7 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: REJON 7 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Dąbrowskiego J., Dworcowa, Hetmańska, Kmicica A., Plac Żelazny, Pomorska, Przytorze, Rycerska, Skłodowskiej-Curie M., Słowackiego J., Słowiańska, Szadkowska, Torowa, Wodna, Wolska, Wołodyjowskiego M., Zagłoby J.O., Zakopiańska.
REJON 8 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: REJON 8 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Czeska, Dybowskiego J.T., Jagiełły W., Jasna, Kacza, Kaczeńcowa, Kobusiewicza T., Kolbego M.M., Komisji Edukacji Narodowej, Konopnickiej M., Kościelna, Kościuszki T., Krótka, Krzywa, Lniana, Łaska (od Spacerowej do Osmolińskiej), Łaska ( od Pl. Wolności do Osmolińskiej), Mickiewicza A., Młynarska, Narutowicza G., Pasaż Powstańców Śląskich, Piaskowa, Piwna, Prusa B., Plac Wolności, Reja M., Sieradzka (od Pl. Wolności do Ronda Polskiej Macierzy Szkolnej), Sieradzka (od Ronda Polskiej Macierzy Szkolnej w kier. Sieradza), Sikorskiego Wł., Szaniawskiego J., Targowa, Tkacka, Wiejska, Złotnickiego S.
REJON 9 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: REJON 9 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Agrestowa, Bałtycka, Drwęcka, Fabryczna, Getta Żydowskiego (od Łódzkiej do granic Miasta), Getta Żydowskiego (od Pl. Wolności do Łódzkiej), Juliusza, Klonowa, Królewska, Krucza, Malinowa, Mostowa, Narwiańska, Nerska, Notecka, Odrzańska, Ogrodowa, Opiesińska, Orzycka, Pilicka, Poznańska, Północna, Przejazd, Sielska, Stawowa, Tymienicka, Warcka, Wąska, Wileńska, Wiślana, Zachodnia, Żeglińska, Żeromskiego S.
REJON 10 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: REJON 10 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Astrowa, Azaliowa, Chopina F., Gołębia, Irysowa, Jaśminowa, Kilińskiego J. (od Łaskiej do Łódzkiej), Konwaliowa, Kręta, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Lipowa 1, 1A, 3, 5, 6, 8; Łaska (od Spacerowej do Bema); Łódzka 108, Miła, Obrońców Westerplatte, Osmolińska, Piekarska, Różana, Spacerowa (od Łaskiej do Łódzkiej), Spokojna, Srebrna, Szkolna, Tulipanowa, Ukośna, Urocza, Wierzbowa, Zielona (od Dąbrowskiego do Osmolińskiej), Zielona (od Osmolińskiej do Spacerowej).
REJON 11 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: REJON 11 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Borowa, Cedrowa, Cyprysowa, Czeremchy, Głogowa, Grabowa, Kalinowa, Kosodrzewiny, Laskowa, Leśna, Liściasta, Magnoliowa, Miłorzębowa, Orzechowa, Piniowa, Platanowa, Podleśna, Świerkowa.

ZABUDOWA WIELORODZINNA:

REJON 12 (zabudowa wielorodzinna)
Pobierz: REJON 12 – harmonogram na 2023 rok
Wykaz ulic: Getta Żydowskiego 41, 43, 48, 49, 52, 55; Grunwaldzka, Jana III Sobieskiego, Jana Kazimierza, Sylli, J., Karsznicka, K. Kałużewskiego, Kilińskiego J., Skłodowskiej- Curie M., 1 Maja, Piłkarska, Pomorska, Stawowa, Szadkowska, Wodna, Wojska Polskiego, Zielonogórska, Plac Zwycięstwa, Łaska 161, Plac Żelazny, Żytnia.
REJON 13 (zabudowa wielorodzinna)

Pobierz: REJON 13 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Baczyńskiego K.K., Bogusławskiego W., Chełmońskiego J., Dolna, Gierymskiego A., Iwaszkiewicza J., Jaracza S., Kilińskiego J. 35, Kossaka J., Malczewskiego J., Modrzejewskiej H., Paderewskiego I.J., Paprocka, Pomorska 19, 21, 23, Sieradzka 14, 16, 18/20, 22/24, 36, 44/46, 50/54, Skłodowskiej- Curie M. 2, 4, 6, 8, Staffa L., Solskiego L., Szadkowska 20, Szymanowskiego K., Tuwima J., Wieniawskiego H.,Witkiewicza S.I., Złota.
REJON 14 (zabudowa wielorodzinna)

Pobierz: REJON 14 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Getta Żydowskiego 5, 7, 7a, 21-25, 27, 30-32, Dąbrowskiego J., Juliusza, Krucza, Królewska, Ogrodowa, Zachodnia, Zielona 1, Łódzka 4, 6, 8, 8b, 12, 14, 16, 18, 20, 22, S. Żeromskiego S. 3.
REJON 15 (zabudowa wielorodzinna)

Pobierz: REJON 15 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Azaliowa, Czeska, Inżynierska, Kilińskiego J. 12, 14, 28, 30, 30a; Konwaliowa 13; Kręta, Lawendowa, Łaska 44, 50, 52, 54, 55, 60, 68, 71, 73, 73a, 75, 85, 89, 91, 93; Łódzka 46, 48, 50; Młynarska, Narutowicza G., Osmolińska, Piaskowa 6, Piekarska 4, Plac Krakowski, Przejazd, Reja M., Spacerowa, Srebrna, Szkolna, Wąska 11, Zielona.
REJON 16 (zabudowa wielorodzinna)

Pobierz: REJON 16 – harmonogram na 2023 rok

Wykaz ulic: Aleje Kościuszki, Jasna, Kolbego M.M., Kościelna, Krótka 6, Łaska 2, 4, 6, 9, 15, 17, 41, 43, Mickiewicza A., Plac Wolności, Sieradzka, Wileńska 1, S. Złotnickiego S.14.

 

Skip to content