Logotyp

Harmonogramy w formacie PDF

WAŻNE!

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej podzieliło miasto na szesnaście rejonów.

Dla każdego przygotowało indywidualny harmonogram, w którym określiło dni odbioru szkła, papieru, plastiku i metalu, odpadów bio i odpadów zmieszanych.

 

Zabudowa jednorodzinna:

REJON 1 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: Rejon 1 – harmonogram

Wykaz ulic: 1 Maja, Fredry A., Gałczyńskiego K.I., Grunwaldzka, Kałużewskiego K., Karsznicka, Kochanowskiego J., Kolejowa, Kombatantów, Leśmiana B., Maratońska, Marzenińska, Narciarska, Norwida C.K., Okrzei S., Olimpijska, Partyzantów, Piłkarska, Plac Zwycięstwa, Pola Wincentego, Saneczkowa, Sportowa, Spółdzielcza, Sucharskiego H., Sylli Juliusza, Tenisowa, Traugutta R., Turystyczna, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego St.
REJON 2 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz Rejon 2 – harmonogram

Wykaz ulic: Akacjowa, Bema J., Bukowa, Cisowa, Dębowa, Długosza, Iglasta, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kłosowa, Kołłątaja H., Kopernika M., Krańcowa, Leszczynowa, Łanowa, Łaska (od Bema/ Łódzka w kier. Łasku), Modrzewiowa, Niemcewicza, Nowomiejska, Poprzeczna, Poziomkowa, Rolna, Sadowa, Siewna, Skargi P., Staszica S., Stwosza W., Wiązowa, Wiosenna, Zbożowa.
REJON 3 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: Rejon 3 – harmonogram

Wykaz ulic: Brzozowa, Dojazd, Główna, Graniczna, Klasztorna, Łąkowa, Orla, Podmiejska, Strzelecka, Szpakowa, Torfowa, Wiklinowa, Wschodnia, Wspólna, Żurawia.
REJON 4 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: Rejon 4 – harmonogram

Wykaz ulic: Boczna, Chełmońskiego J., Daleka, Dolna, Gierymskiego A., Grzybowa, Kacza, Kossaka J., Orzeszkowej E., Paderewskiego I.J., Paprocka, Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej M., Polna, Południowa, Popiełuszki J., Poświatowskiej H., Reymonta Wł., Sienkiewicza H., Sokola, Sosnowa, Tischnera J., Twardowskiego J., Wczasowa, Widawska, Wieniawskiego H., Wrzosowa, Wyszyńskiego S., Zduńska.
REJON 5 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: Rejon 5 – harmonogram

Wykaz ulic: Baczyńskiego K.K., Bogusławskiego W., Braterska, Dobra, J.Iwaszkiewicza, Jaracza, Jedności, Ludowa, Malczewskiego J., Modrzejewskiej H., Nadziei, Nowy Świat, Obywatelska, Pokoju, Porębska, Prosta, Przyjaźni, Radosna, Robotnicza, Sejmowa, Serdeczna, Solskiego, Społeczna, Staffa L., Szymanowskiego K., Śnieżna, Topolowa, Tuwima J., Wilcza, Witkiewicza St. J., Zamenhofa L., Zgody, Złota.
REJON 6 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: Rejon 6 – harmonogram

Wykaz ulic: Czarnieckiego S., Długa, Dziewiarska, Henrykowska, Jabłeczna, Jana III Sobieskiego, Jana Kazimierza, Kanałowa, Kilińskiego (od Łódzkiej do Szadkowskiej), Kryształowa, Lipowa, Łódzka 108, Moniuszki St., Murarska, Podbipięty L., Przemysłowa, Skrzetuskiego J., Słoneczna, Spacerowa (od Szadkowskiej do Łódzkiej), Struga A., Wiśniowa, Wolna, Wychodnia, Zakątna, Zielonogórska, Żółkiewskiego, Żytnia.
REJON 7 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: Rejon 7 – harmonogram

Wykaz ulic: Dąbrowskiego J., Dworcowa, Hetmańska, Kmicica A., Plac Żelazny, Pomorska, Przytorze, Rycerska, Skłodowskiej-Curie M., J.Słowackiego, Słowiańska, Szadkowska, Torowa, Wodna, Wolska, Wołodyjowskiego M., Zagłoby O., Zakopiańska.
REJON 8 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: Rejon 8 – harmonogram

Wykaz ulic: Czeska, Dybowskiego T.J., Jagiełły W., Jasna, Kaczeńcowa, Kobusiewicza T., Kolbego M.M., Komisji Edukacji Narodowej, Konopnickiej M., Kościelna, Kościuszki T., Krótka, Krzywa, Lniana, Łaska (od Łódzkiej do Osmolińskiej), Łaska ( od Pl. Wolności do Osmolińskiej), Mickiewicza A., Młynarska, Narutowicza G., Pasaż Powstańców Śląskich, Piaskowa, Piwna, Prusa B., Plac Wolności, Reja M., Sieradzka (od Pl. Wolności do Ronda), Sieradzka (od Ronda w kier. Sieradza), Sikorskiego Wł., Szaniawskiego J., Targowa, Tkacka, Wiejska, Złotnickiego S.
REJON 9 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: Rejon 9 – harmonogram

Wykaz ulic: Agrestowa, Bałtycka, Drwęcka, Fabryczna, Getta Żydowskiego (od Łódzkiej do granic Miasta), Getta Żydowskiego (od Pl. Wolności do Łódzkiej), Juliusza, Klonowa, Królewska, Krucza, Malinowa, Mostowa, Narwiańska, Nerska, Notecka, Odrzańska, Ogrodowa, Opiesińska, Orzycka, Pilicka, Poznańska, Północna, Przejazd, Sielska, Stawowa, Tymienicka, Warcka, Wąska, Wileńska, Wiślana, Zachodnia, Żeglińska, Żeromskiego S.
REJON 10 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: Rejon 10 – harmonogram

Wykaz ulic: Astrowa, Azaliowa, Chopina F., Gołębia, Irysowa, Jaśminowa, Kilińskiego (od Łaskiej do Łódzkiej), Konwaliowa, Kręta, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Miła, Obrońców Westerplatte, Osmolińska, Piekarska, Różana, Spacerowa (od Łaskiej do Łódzkiej), Spokojna, Srebrna, Szkolna, Tulipanowa, Ukośna, Urocza, Wierzbowa, Zielona (od Dąbrowskiego do Osmolińskiej), Zielona (od Osmolińskiej do Spacerowej).
REJON 11 (zabudowa jednorodzinna)

Pobierz: Rejon 11 – harmonogram

Wykaz ulic: Borowa, Cedrowa, Cyprysowa, Czeremchy, Głogowa, Grabowa, Kalinowa, Kosodrzewiny, Laskowa, Leśna, Liściasta, Magnoliowa, Miłorzębowa, Orzechowa, Piniowa, Platanowa, Podleśna, Świerkowa.

Pamiętaj!

  • Pojemniki oraz worki powinny być wystawione przed posesję (w danym dniu wywozowym) do godziny 6:00 rano.
  • Wywóz odbywa się w godzinach 06:00 – 22:00.

 

Zabudowa wielorodzinna:

REJON 12 (zabudowa wielorodzinna)

Pobierz: Rejon 12 – harmonogram

Wykaz ulic: Getta Żydowskiego 41, 43 ,48, 49, 52, 55; Grunwaldzka, Jana III Sobieskiego, Jana Kazimierza, Juliusza Sylli, Karsznicka, K. Kałużewskiego, J. Kilińskiego, M.Skłodowskiej, 1 Maja, Piłkarska, Pomorska, Stawowa, Szadkowska, Wodna, Wojska Polskiego, Zielonogórska, Zwycięstwa, Łaska 161, Plac Żelazny, Żytnia.
REJON 13 (zabudowa wielorodzinna)

Pobierz: Rejon 13 – harmonogram

Wykaz ulic: Baczyńskiego K.K., Bogusławskiego W., Chełmońskiego J., Dolna, Gierymskiego A., Iwaszkiewicza J., Jaracza S., Kossaka J., Malczewskiego J., Modrzejewskiej H., Paderewskiego I.J., Paprocka, Staffa L., Solskiego L., Szymanowskiego K., Tuwima J., Wieniawskiego H.,Witkiewicza S.I., Złota.
REJON 14 (zabudowa wielorodzinna)

Pobierz: Rejon 14 – harmonogram

Wykaz ulic: Getta Żydowskiego 5, 7, 7a, 21-25, 27, 30-32, Dąbrowskiego J., Juliusza, Krucza, Królewska, Ogrodowa, Zachodnia, Zielona 1, Łódzka 4, 6, 8, 8b, 12, 14, 16, 18, 20, 22, S. Żeromskiego 3.
REJON 15 (zabudowa wielorodzinna)

Pobierz: Rejon 15 – harmonogram

Wykaz ulic: Azaliowa, Czeska, Inżynierska, Kilińskiego J. 12, 14, 28, 30, 30a; Konwaliowa 13; Kręta, Lawendowa, Łaska 44, 50, 52, 54, 60, 68, 71, 73, 73a, 75, 89, 91, 93; Łódzka 46 ,48, 50; Młynarska, Narutowicza G., Osmolińska, Piaskowa 6, Piekarska 4, Pl.Krakowski, Przejazd, Reja M., Spacerowa, Srebrna, Szkolna, Wąska 11, Zielona.
REJON 16 (zabudowa wielorodzinna)

Pobierz: Rejon 16 – harmonogram

Wykaz ulic: Al. Kościuszki, Jasna, Kolbego M.M., Kościelna, Krótka 6, Łaska 2, 4, 6, 8; Mickiewicza A., Pl. Wolności, Sieradzka, Wileńska 1, S. Złotnickiego 14.

 

Skip to content